90’lı yıllarda Spice Girls dinlemeyen yoktur sanırım, benim en çok beğendiğim elbette Victoria Adams o zamanlar bekardı tabi, aman tanrım Posh aşağı Posh yukarı 🙂

Victoria Beckham sonrasında tam bir ikon haline geldi hatta İngiltere’de kadınlar üzerinde yapılan bir ankette İngiliz Stil İkonu unvanını aldı.

 

 

Victoria Beckham stilini yansıtacak olan kendi koleksiyonunu yavaş yavaş gün yüzüne çıkarttı, tasarladığı kıyafetleri genellikle sade çizgiler üzerinde devam ettiren Beckham sadeliğin ne kadar cezp edici olduğunu tüm dünyaya gösterdi.

 

Her zaman şık bir anne! Beckham, topuklu ayakkabılar dışında pek ayakkabı kullanmadığını bilmeyen yoktur sanırım 🙂 Kıyafet seçimlerini Roland Mouret tasarımlarından yana kullanırdı ancak artık tasarımlarını giyiyor.

Kıyafet koleksiyonunda oluşan tepkiler üzerine bir de çanta koleksiyonuna el attı. Çantalar hem oldukça kullanışlı ve tasarımları nedeniyle birçok ünlü bu çantalara sahip. Victoria tam bir gözlük sever diyebiliriz, bu nedenle çanta tasarımlarından sonra elbette ki durumu fırsata çevirmeyi seven kadın olarak artık güneş gözlüğü tasarımı da yapıyor.

 

 

Victoria Beckham’ın ilgi çekici ve çok beğenilen tarzı uzun yıllar devam etsin!!

 

Öptüm!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.